Club Penguin Korsanları

Hikaye Yazarı: Oğuz99

Tüm korsanların kötü olduğunu kim söylemiş?

Konusu: 1745'lerin Club Penguin adlı bir krallıkta Summit'te bir liman kasabasında yaşayan 4 korsan ve tayfaları yağmaladıkları altın ve eşyaları fakirlere dağıtırlar.Kraliyet askerleri de onların peşindedir.Cömert bir korsanın ve başına aldığı belaların öyküsü

Tür: Macera, Aksiyon

1. Sezon

Karakterler

Kaptan Ozieeboo: Yağmaladığı gamimetleri fakirlere dağıtır.Rockhopper'dan nefret eder.En iyi arkadaşı Fd Pengu'dur.İyi kılıç kullanır ve iyi nişan alır.Dürüst bir karkaterdir..Bir çok puffle'ı vardır ancak hep omzunda taşıdıkları Neşeli ve Pamuktur.Mavi bir korsan kıyafeti ve mavi küçük tüylü bir şapka giyer.Fakirler için eşya dağıtırken başını sürekli belaya sokar.Eskiden donanmada subaydı ancak donanma dağılınca işsiz kalmıştır.

İkinci Kaptan Fd Pengu: Geminin ikinci kaptanıdır.İyi kılıç kullanır ve iyi nişan alır.Puffle'ı Eleven'dır.Puffle'ları çok sever.Rockhopper'dan ailesini öldürdüğü için intikam almaya yemin etmiştir.Bandana takar ve bunun üstüne şapka takar.Belinde kırmızı bir eşarp vardır.Liderlik ruhu çok yüksek bir karakterdir.

Canavar Nija: Eski bir amiraldir.Sonradan Ozieeboo'nun tayfasına katılmıştır.İyi kılıç kullanır.Asla verdiği karardan dönmez.Puffle'ı Canavar'dır.Puffle'ını savaşlar dışında her zaman yanında taşır.Puffle'ı yanabilir ve hiç bir şeyden korkmaz.Üstünde mavi bir ceket  ve boynunda bir mendil vardır.İki kılıç kullanır.Hedefe asla iki kere ateş etmez.

Üçüncü Kaptan Alper2002: Adanın en ünlü korsanlarıdandır.Fakat gemisi battığı için Migrator'a gelmiştir.İki tabancası vardır.İyi kılıç kullanır.Fd Pengu'nun giysisinin benzerini giyer.Bandana takar.Sadık puffle'ı Verde'dir.Çok fazla konuşmaz ama arkadaşlarına çok bağlıdır.

Kötüler Ve Yardımcı Karakterler

Tuğçeaslı04: Ozieeboo'nun kardeşidir.O da iyi kılıç kullanır.Bir elbise giyer

Ktyu2: Ozieeboo'nun kuzenidir.İyi nişan alır.Turuncu bir korsan kıyafeti giyer

Kaptan Rockhopper: Adanın en aranan korsanıdır.Korsanların reisidir.Tüm korsanlar onun adına çalışır.Astığı astık kestiği kestik bir korsandır.Yağmaladıklarını hazine odasında saklar.Ozieeboo'dan nefret eder.Başına bir şapka takar.Sürekli bağırarak konuşur.

Amiral Yeşil Z: Korsanlardan nefret eder.Vali gibi o da tüm korsanların Rockhopper gibi olduğunu düşünür.İyi kılıç kullanır.Bir keresinde Ozieeboo ile savaşmış ancak yenişememişlerdir.Bir üniforma ve şapka giyer.

Vali Billybob: Summit Valisi'dir.Korsanların kökünü kurutmak ister.Tüm korsanların Rockhopper gibi olduğunu düşünür.Siyah bir ceket ve boynunda bir mendil vardır.Amanda5201 onun kızıdır.

Tayfa Adsızelf: Migrator'da dümeni kullanır.İyi kılıç kullanır ve iyi nişan alır.Kısa kırmızı-siyah bir tişört ve bandana takar.

Tayfa Cihan02: Topçudur.İyi nişan alır.Beyaz-kırmızı bir tişört giyer ve bandanasının üstüne şapka takar.

Tayfa Heix1: Yelkenleri açmakla görevlidir.Beyaz kırmızı bir tişört ve şapka giyer.Valinin kızına aşıktır.

Amanda5201: Heix1'e aşıktır.Valinin kızıdır.Kaptan Ozieeboo ile arkadaştır.Bazen Ozieeboo ile beraber fakirlere para dağıtır.

Korsan Berdan1: Rockhopper'ın en sadık adamıdır.Onun için limanlara saldırır ve oradaki gaminetleri Rockhopper'a verir.Kırmızı bir korsan kıyafeti ve büyük tüylü kırmızı bir şapka takar.Göz bandı vardır ama aslında gözünde bir problem yoktur.Sonradan Ozieeboo'nun tarafına geçmiştir.

0 yorum: